IT SECURITY AFTERNOON - Nethemba

BLOG

IT SECURITY AFTERNOON

2017-06-09 17:26 Lucia Krajňáková

Aj počas horúceho leta žijeme IT bezpečnosťou. Sledujeme trendy, vzdelávame sa a radi nielen hackujeme, ale aj pomáhame spoločnostiam zabezpečovať ich online aplikácie. V rámci rozvoja slovenskej IT komunity a nadväzovania nových vzťahov sme sa rozhodli, že budeme s Hacktrophy organizovať stretnutia, na ktorých sa s vami porozprávame o novinkách a úskaliach v internetovej bezpečnosti, technikách hackovania a konkrétnych oblastiach IT bezpečnosti, ktoré vás zaujímajú a trápia.

Najbližšie vás radi privítame na prvom stretnutí v pondelok, 19.6.2017 v priestoroch bratislavského Binaria v Mlynskej doline. Vstup je zdarma, avšak počet miest je limitovaný a preto je potrebné sa zaregistrovať prostredníctvom formulára.

Akciu otvorí Pavol Lupták, ktorý vám v praktickej prednáške vysvetlí krok po kroku ako môže vyzerať reálny útok na webové a mobilné aplikácie. Bude demonštrovať ako si útočník zabezpečí anonymitu, vyhľadá kritické zraniteľnosti, prelomí heslá a následne získa lokálneho administrátora, vymaže stopy a vytvorí zadné vrátka.

Po ňom bude mať prednášku Roman Jazudek, ktorý sa podelí o skúsenosti s bug bounty programom, ktorý sme nedávno spustili pre európsky trh.

Nasledovať bude voľná diskusia, počas ktorej môžete svoje otázky z oblasti internetovej bezpečnosti smerovať priamo na špecialistov z odvetvia.

Neváhajte a zaregistrujte sa  na IT Security afternoon už dnes.