Balíky pre ochranu digitálneho súkromia - Nethemba

IT bezpečnostní řešení

Balíky pre ochranu digitálneho súkromia

01
Vhodné pro:
  • jednotlivci, malé firmy, veľké spoločnosti

Naše balíky na ochranu digitálneho súkromia Vám umožnia kompletne zabezpečiť Vašu online komunikáciu na počítači a mobilných zariadeniach bez možnosti odpočúvania treťou stranou. Používajte najmodernejšie a overené techniky.

ZÁKLAD
Cenovo prijateľné riešenie pre bežného používateľa, ktorý chce šifrovať svoju emailovú a instantnú komunikáciu a rovanko mať zabezpečený svoj počítač.

KOMPLET
Riešenie je vhodné najmä pre vyšší manažment a majiteľov firiem, vďaka ktorému okrem emailovej a instantnej komunikácie, používajú plne zašifrovanú aj hlasovú komunikáciu. Zašifrujeme aj úložisko dát na počítači a na mobilnom telefóne s operačným systémom Android/ iOS.

ELITE
Ultimátne riešenie pre ľudí, ktorí nemajú dôveru voči serverom tretích strán a chcú mať svojú hlasovú (VoIP) a instantnú komunikáciu (Jabber) plne pod kontrolou, na svojom vlastnom serveri.
Toto IT bezpečnostné riešenie zahŕňa rackový server s podporou vzdialeného manažmentu a detekciou otvorenia krytu, ktorá ho chráni proti neoprávnenému fyzickému prieniku.
Technické detaily:

* Šifrovanie emailov implementujeme využitím bezpečných technológii PGP (web-of-trust) alebo S/MIME podľa potrieb klienta. V prípade S/MIME používame svetovú certifikačnú autoritu. Obe technológie využívajú overené silné asymetrické šifry s dostatočne dlhými kľúčmi.

* Disky šifrujeme využitím overených technológii dm-crypt alebo iných dostupných šifrovacích technológií s použitím symetrickej šifry AES-256 alebo silnejšej. Kompletné šifrovanie je možné aplikovať aj na telefóny Android s verziou OS>3.0.

* Kontrolu bezpečnostných aktualizácií operačného systému, nastavenia firewall a antivírusových programov realizujeme v súlade s našimi dlhoročnými “best-practices”.

* Šifrovanie instantnej komunikácie na PC nasádzame využitím technológie OTR na end-to-end šifrovanú komunikáciu, bez možnosti odpočúvania. Šifrovanie instantnej komunikácie na smartfónoch implemetujeme buď použitím protokolu Jabber + OTR alebo aplikáciami Threema / TextSecure. Na anonymné prehliadenie stránok využívame najnovšiu verziu Tor Bundle.

* Šifrovanie hlasu implemetujeme využitím VoIP protokolov SIP/TLS (signalizácia) a ZRTP (samotný hlas), ktorý predstavuje najbezpečnejší štandard na šifrovanie hlasu bez možnosti odpočúvania.

Náš skúsený IT špecialista u Vás vybranú technológiu nasadí, postará sa aby všetko fungovalo správne a zároveň rád zodpovie Vaše otázky. Bezpečnosť a ochrana digitálneho súkromia je kontinuálny proces, ako každé riešenie, aj toto je potrebné udržiavať a aktualizovať. V prípade potreby je možné doobjednať aj podpornú aktualizačnú službu. Ak Vás ponuka zaujala a máte záujem o ďalšie informácie, neváhajte navštíviť stránku chrantesvojesukromie.sk  alebo nás kontaktovať prostredníctvom nášho formulára.